Odzież dziecięca i dodatki polskiej marki Sarna

Miejsce uszyte miłością do dzieci

Pomysł na Sarna Shop narodził się w małym, domowym zaciszu na Śląsku. Z myślą początkowo o własnych dzieciach – ich wygodzie, bezpieczeństwie i wyjątkowych charakterach, powstały pierwsze projekty pod znakiem Sarna.

Ubrania by Sarna miały być przede wszystkim komfortowe, dopracowane w każdym szczególe, zarówno o klasycznych, jak i nietypowych fasonach, uszyte z materiałów najwyższej, dostępnej na rynku jakości. Jako wielcy entuzjaści szycia i ambitni marzyciele nie mogliśmy zachować tych wszystkich wspaniałych rzeczy tylko dla siebie. Postanowiliśmy podzielić się naszą pasją i podejściem do tworzenia ubrań również z Tobą.

Odzież dziecięca i dodatki polskiej marki Sarna

I tak powstał sklep internetowy Sarna Shop – miejsce uszyte z miłości do dzieci, odważnych marzeń, niepowtarzalnych wzorów i materiałów klasy premium.

Marka Sarna to nie tylko stylowe ubrania i dodatki dla dzieci. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz także specjalne kolekcje dla Mam, które pozwalają wyróżnić się i poczuć komfortowo oraz sprawiają, że odkrywanie świata razem z dzieckiem staje się o niebo przyjemniejsze. Oferujemy również praktyczne i oryginalne akcesoria dla Mamy i maluszka, w tym kultowe torby by Sarna. Naszą dumą są gumki scrunchies, inspirowane ikoną lat 90. W Sarna Shop cały czas pojawia się coś nowego. Efektem naszej niepowstrzymywalnej twórczości są edycje limitowane, produkowane jednorazowo w ograniczonej ilości egzemplarzy.

Jesteśmy w 100% polską marką. Wszystkie nasze produkty powstają we własnej pracowni w Polsce oraz posiadają certyfikaty jakości, zgodne z europejskimi wytycznymi w zakresie składów tkanin. Oznacza to ich pełne bezpieczeństwo podczas kontaktu z wrażliwą skórą małego dziecka.

Jesteś tu, więc robisz coś wyjątkowego – dla dziecka i dla siebie.

Poznaj nasze kolekcje

Stylowe ubrania i dodatki dla dzieci

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło